partner.webyzavas.cz

Odborné poradenství

Čeká vás rekonstrukce koupelny a nevíte si rady s jejím dispozičním řešením? Tápete nad výběrem materiálů, barev, povrchů a doplňků? Dorazte k nám na vzorkovnu, nechte si poradit od našich odborných prodejců. Vaši koupelnu snů máte na dosah.

Široký sortiment

Víme co je moderní. Následujeme nejnovější trendy ze světa výrobců keramiky a přinášíme je k nám do Písku. Chceme uspokojit co největší spektrum zákazníků, proto u nás najdete široký sortiment, z kterého si vybere opravdu každý. Od ekonomických sérií, které jsou kompromisem ceny a kvality, až po série pro náročnější zákazníky, kteří si potrpí na design, značku a kvalitu.

Kromě naší bohaté nabídky obkladů a dlažeb nabízíme také služby na klíč, od výběru materiálů až po realizaci vysněné koupelny a ostatních prostor. Jsme tu pro vás i v případě rekonstrukce bytového jádra.

Pravidelně školení odborníci

Naši odborní prodejci se pravidelně školí v oblasti prodeje keramických obkladů, dlažeb i sanitární keramiky. Zařídím, aby vaše koupelnové vybavení a sanitární keramika ladily s obklady a dlažbou přesně podle vašich představ.

Přijďte k nám na prodejnu, nebo si dohodněte nezávaznou schůzku prostřednictvím kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání!