partner.webyzavas.cz

Grafický 3D návrh

Čeká vás rekonstrukce koupelny? Máte už vybraný sortiment, ale nemáte ještě jasno o finálním vzhledu vaší nové koupelny? Přijďte k nám a nechte si naším grafikem navrhnout vaši vysněnou koupelnu! 

Co k tomu potřebujeme? 

Jednoduchý půdorys místnosti (nakreslený ručně nebo na počítači) s uvedením rozměrů stěn, přizdívek, dveří a oken. Umístění stávajících zařizovacích předmětu (vany, umyvadla, WC, bidetu apod.). Pokud máte již pevně vyvedeny přívody vody či odpady, je potřeba je zaměřit a zakreslit do plánku jejich umístění. 

Jak bude vše probíhat?

Dorazte k nám a náš grafik vám připraví 3D návrh koupelny na základě všech vašich požadavků. Nejste pevně rozhodnuti, jaké koupelnové obklady zvolit? Nevíte, zda se vámi vybrané koupelnové vybavení hodí k daným dlaždicím? Naši odborníci vám doporučí optimální dispoziční řešení a poskytnou vám veškerou poradenskou činnost spojenou s rekonstrukcí a realizací koupelen.

Vypracujeme vám vzhled vaší budoucí koupelny v profesionálním 3D grafickém programu Visoft a vy si ho můžete prohlédnout v klidu domova. Uvidíte tak vaši novou koupelnu ještě před tím, než bude položena první dlaždice.

Grafický návrh a cenová nabídka ZDARMA

Grafický návrh a cenová nabídka na realizaci je zdarma, podmíněná vratnou zálohou 1 500 Kč, která vám bude odečtena v konečné fakturaci za služby nebo odebrané zboží.

Další služby