partner.webyzavas.cz

O nás

Přehrát video

Koupelny Pícha – Kompletní koupelny Písek

Firma Koupelny Pícha – KOMPLETNÍ KOUPELNY se sídlem v Písku vznikla v roce 1992 a za dobu své existence si vybudovala dobré jméno nejen na trhu s obklady a dlažbami, ale i při realizaci obkladačských prací různých rozsahů.
Jak postupně stoupali nároky zákazníků, firma rozšiřovala svou nabídku, nejen v oblasti služeb ale i v oblasti obchodu. Původní prodejna přestala svou velikostí vyhovovat potřebám firmy i zákazníků. Proto byla v květnu 2007 otevřena nová vzorková prodejna KOMPLETNÍ KOUPELNY, v nově zrekonstruovaném objektu v bývalém areálu Sběrných surovin naproti Z-Marketu v Táborské ulici v Písku.

Kromě prodeje poskytuje firma Koupelny Pícha řadu služeb, které zajišťuje svými zaměstnanci. Specializujeme i na konstrukční řešení detailů balkónů a teras. Mezi naše referenční projekty jsou komerční prostory firem, hotelové komplexy, luxusní domy, ale i drobné bytové jednotky nebo paneláková jádra. Pro nás je zákazník každý, kdo chce změnit svůj interiér. Vždy se snažíme najít kompromis mezi kvalitou a cenou.

V naší zakázkové a poradenské kanceláři je zákazníkům poskytován veškerý servis v oblasti obkladačských prací. Pokud plánujete rekonstrukci bytu, koupelny, terasy apod., obraťte se na nás a my vám poradíme kompletní řešení. Nabízíme také 3D vizualizaci koupelen. Přijďte k nám na pobočku a nechte si naším grafikem navrhnout vaší vysněnou koupelnu! K našim přednostem patří také nejen provádění obkladačských prací, ale také i kompletní rekonstrukce bytových jader.

Koupelny Pícha a Keramika Soukup

V roce 2015 jsme se stali součástí sítě KERAMIKA SOUKUP Partners. KERAMIKA SOUKUP je jedna z předních firem nabízející obklady, dlažby, sanitu a stavební chemii, jak v České tak i ve Slovenské republice. Díky dlouholeté spolupráci jsme se rozhodli spojit značky Koupelny Pícha a KERAMIKA SOUKUP dohromady a tím pro naše zákazníky vylepšit nabízené služby. Vzájemnou spolupráci můžeme našim zákazníkům nabídnout větší šíři sortimentu obkladů a dlažeb pro koupelny, kuchyně, obývací pokoje, haly, venkovní terasy. Nabídka zahrnuje nejen produkty světových i českých značek, ale také exkluzivně vyráběné série koupelen jen pro nás.

Přijďte se podívat na naši prodejnu, kde si určitě vyberete vaši vysněnou koupelnu. Těšíme se na setkání!